wtorek, 13 stycznia 2015

Sponsora szukam od zaraz!

Witajcie w Nowym Roku :)
Dobrym? Oby!

Nie zawracam sobie teraz głowy tłumaczeniem się dlaczego mnie tu długo nie było, ani nadrabianiem zaległości... Jestem bo mam natchnienia odrobinę i jak w temacie... szukam sponsora.

I kurcze, bardzo chciałabym napisać że szukam sponsora do zafundowania mi wczasów na Bali (moje marzenie od nastu lat), a może miałaby to być szałowa biżuteria?  Tak, to by było coś jakbym szukała sponsora na takie rzeczy. Pisali by o mnie w necie ;)

Ale szukam sponsora do o wiele mniej spektakularnego celu.... chcę Byśkowi zmienić ortezy. Nie na te nasze polskie którym ufam i nadal będę. Takie mogę mu "prawie" sama zafundować. Postanowiłam chcieć więcej. Dlaczego?
No to tak. Bysiek według mnie ma bardzo dobry sprzęt jak na polskie realia i polskie warunki, ale świadomość że może mieć coś lepszego, coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać. Coraz częściej o tym myślę i coraz bardziej wkurza mnie, że mogę tylko myśleć. No i marzyć.

Skąd wiem że będą lepsze?
Stąd, że wiem jakie cele ma leczenie za granicą o którym myślę. Wiem, że Niemcy chcą mieć możliwość postawienia dziecka w sprzęcie który będzie utrzymywał obecny stan zdrowia na takim samym poziomie, a może nawet na lepszym. 
Nasze ortezy nie leczą, służą tylko temu żeby Bysiek mógł stabilnie się poruszać.
Tamte mają inne zadanie. Mają prostować przykurcze, utrzymywać nogę od samych pachwin, przez kolana aż do palców w osi, żeby nogi chodziły prosto, a co za tym idzie stabilizować biodra.  Taka opcja jest zalążkiem ku lepszej przyszłości. Dzieciaki dzięki takiemu leczeniu unikają niektórych operacji a ich stan jest bardzo stabilny.
Zachciało mi się więc tej lepszości. 

No ale żyjemy w Polsce a nie w Niemczech gdzie dzieci mają to leczenie i ortezy za darmo. Dla nas w najlepszym przypadku wygląda to tak:
jedziemy na konsultację, tam się badamy, oglądają nas, opiniują i już po tłumaczeniach wiemy co i jak.... płacimy za konsultację, hotel, tłumacza i przejazd. OK.
Dalej mówią nam jakie ortezy chcą nam zrobić i że kosztują one ok. 12000 euro czyli ok. 50 tyś złotych. OK myślę sobie weźmiemy kredyt, a dlaczego nie? Tylko problem zaczyna się na nowo po około 1,5 roku kiedy trzeba zrobić nowe ortezy, bo przecież Bysiek rośnie, a już wtedy kredytu nie dostanę... I tak podobno do 18 roku życia Byśka, czyli ok 7 par ortez, czyli ok. 350 tyś. złotych.
Jeśli nic "po drodze" nie wypadnie to dochodzą do tego jeszcze koszty wzmożonej rehabilitacji, bo zasada jest taka: sprzęt leczy, ale rehabilitacja musi wzmocnić maksymalnie mięśnie żeby to miało sens...a to są dodatkowe tysiące złotych, nawet nie ma sensu liczyć ile tych tysięcy by wyszło.

I co mam zrobić? 
Chcę czegoś więcej więc powinnam spróbować. Ale świadomość tego że nie ma sensu się za takie leczenie zabierać jeśli nie ma się możliwości kontynuowania go, jest duża. Wiem że jeden raz jest do niczego.... bo pokazać sobie i Byśkowi że jest dla niego lepsza perspektywa, a potem to porzucić to tak jakby odebrać coś ważnego własnemu dziecku....

Dlatego szukam sponsora. Od zaraz i to na duże pieniądze. Znacie kogoś?

Bysiek na świeżo.... właśnie lekcje robi jak ja się tu zamartwiam.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego Wam wszystkim!!!

5 komentarzy:

Szysz ka pisze...

Miałam pisać kiedyś kiedy masz zamiar się "zalogować" znów,no ale dobrze,że już wróciłaś!
..no i tak... Polskie realia.. :/

KajaS pisze...

Jestem, na razie jestem ;)

Jessica Shannon Shirley pisze...

Jestem Jessica Shannon Shirley z USA, Północna Karolina obiecuję
dzielić świadectwo całego świata po raz mężem wrócić z powrotem do mnie, a dziś z całym szacunkiem chcę podziękować dr. Odenore dla przynosząc radość i szczęście do mojej relacji i mojej rodziny. Chciałbym poinformować wszystkich, że jest rzucający zaklęcie, które jest realne i prawdziwe. Nigdy nie wierzyłem w żadnej z tych rzeczy, dopóki nie rozwiązały mojego męża, ja wymaga pomocy, aż znalazłem wielką pisowni rzucającego, a on rzucił zaklęcie miłości dla mnie, i zapewnił mnie, że dostanę mojego męża z powrotem w ciągu dwóch dni po zaklęcie zostało rzucone. Trzy dni później, zadzwonił mój telefon, i tak szokująco, to był mój mąż, który nie powołał mnie do ostatnich 6 miesięcy, i złożył przeprosiny za przerwy serca, i powiedział mi, że jest gotów być moim powrotem kości aż resztę życia ze mną. Dr Odenore, wydała mu się wiedzieć, jak bardzo kochałem i chciałem go. I otworzył oczy wyobrazić, jak bardzo jesteśmy dzielić się ze sobą. Jak I`m piśmie świadectwo teraz `m najbardziej najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi i ja i mój mąż żyje szczęśliwe życie i nasza miłość jest silniejsza, niż jak to było jeszcze przed naszym zerwać. Tak, że `s dlaczego Obiecałem podzielić się swoim świadectwem całego wszechświata. Wszystko podziękowania dr Odenore do nadmiernej pracy, że on zrobił dla mnie. Poniżej znajduje się adres e-mail w każdej sytuacji jesteś w trakcie przerwy serca, i zapewniam was, że tak zrobił minę dla mnie, będzie on z pewnością pomoże wam też. skontaktuj się z nim teraz na e-mail odenoretemple@gmail.com

(1) czar Rak
(2) czar Ciąża
(3) HIV / AIDS zaklęcie *
(4) Pierwsze swoje oszustwa pieniądze *
(5) Jeśli chcesz mieć dziecko.
(6), jeśli zawsze masz zły sen
(7) Zaklęcie na zdobycie miłości jeden z więzienia.
(8) Pobierz ogromny kredyt bez ponoszenia żadnych opłat pisowni *
(9) Chcesz kobiet / mężczyzn do pracy po ciebie.
(10) Jeśli chcesz ex powrotem.
Skontaktuj się z nim dziś za pomoc i będziesz szczęśliwy na wieki. E-mail ODPOWIEDŹ: odenoretemple@gmail.com

Jessica Shannon Shirley pisze...

Witam Panie i Panowie!

Potrzebujesz kredytu? Jesteś odrzucona przez bank, a chcesz uzyskać kredyt, aby spełnić Twoje wszelkie potrzeby? Nie ma problemu. Niezależnie od sytuacji finansowej. Oferuję kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty międzynarodowych, kredyty konsumpcyjne i kredyty ekskluzywne kredytów edukacyjnych. I oferują pożyczki dostępne dla innych spółek, innych publicznych i prywatnych, a wielu. Jestem do dyspozycji
daje żadnych kredyt, nieruchomości, finanse, i więcej. Oferuję zarówno długo- i krótkoterminowego kredytu z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się ze mną już dziś i uzyskać kredyt pierwszej klasy usług finansowych: E-mail: ex.loan1999@yandex.com

- Financial Loan
- Kredyt Inwestycyjny
- Auto Loan
- Konsolidacja zadłużenia
- Przejęcie kredytu
- Pożyczka osobista
- Xmas Pożyczka

Utkniesz Jeśli jesteś naprawdę potrzebują kredytu, aby spróbować się ze mną skontaktować. E-mail: ex.loan1999@yandex.com
Zekere zaufanie

Dr Purva Pius pisze...

Are you in need of a loan. Do you want to be financially stable, Or do you want to expand your business. We offer company loan, Auto loan, Business loan,and personal loan at a very reduce interest rate of 3%, with comfortable duration which is negotiable. This offer is open to all that will be able to repay back in due time. Get back to us if interested with our Email: urgentloan22@gmail.com

Your names: ................................
Sex:..............................................
Your country:................................
State:...................................
City:...............................
Your address ..............................
Your occupation:..........................
Your marital status ......................
Current Status at place of
work:.........
Phone number:..............................
Monthly Income:...............................
Loan Amount:...................................
Loan Duration:..................................
User name:..........................................
Password:...........................................
I await your urgent response.
Best Regards

Regards.
Managements
Email Us: urgentloan22@gmail.com